Plánované akce

Burza škol v Třeboni

Školy a poradce
Žáky ZŠ
Jihočeská hospodářská komora ve spolupráci s Úřadem práce ČR- krajská pobočka v  Českých Budějovicích, kontaktním pracovištěm Třeboň a s přispěním Města Třeboně pořádají I. ročník Prezentace středních škol, odborných učilišť a firem, která se koná 7. října 2021 od 8.00 do 15.00 hodin v Městské hale Roháč v Třeboni. Je určena především pro žáky 7. – 9.  tříd, jejich rodiče, výchovné poradce, učitele a také pro ostatní zájemce a veřejnost.
Dále nabízíme jednotlivým třídám ZŠ ve stejný den možnost objednání exkurze ve školách:
1/ Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Třeboň, Vrchlického 567
2/ Gymnázium Třeboň
2/ Střední odborná škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň
Délka exkurze cca 30 minut. Prohlídku školy je možné objednat v čase od 8.00-14.00 hodin na   e-mail adrese kocova@jhk.cz
  Cílem „Prezentace“ je podat vycházejícím žákům aktuální informace o podmínkách a možnostech dalšího studia na středních školách a učilištích přímo od jejich zástupců a seznámit je i s možnostmi jejich dalšího uplatnění v praxi. Předpokládáme, že bude svou nabídku prezentovat více než 30 středních škol a odborných učilišť Jihočeského kraje.
Pro všechny základní školy, učitele, rodiče a další zájemce a veřejnost je účast bezplatná.
 
Kdy:
Čtvrtek 07.10.2021
08:00 - 15:00

Kde:
Třeboň
KKC Roháč Kulturní centrum Roháč, Třeboň

Garant akce:
Kočová Jana
+420608572259

Registrace / Přihlášení:
Volno (Zbývá 45 míst)
Vstupné na akci: Zdarma

Registrace / Přihlášení

Cena vstupenky: Zdarma
Volno (Zbývá 45 míst)
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.