Plánované akce

Burza škol v Táboře

Ředitele škol
Pedagogy ZŠ
Školy a poradce

Studuj, co tě baví!


Vyberte si střední školu nebo učiliště, kde budete studovat to, co vás baví a čemu se chcete v budoucnu věnovat. Stále váháte, který obor je ten pravý, nebo na jakou školu podat přihlášku?
 
Přijďte na burzu škol v Táboře, kde získáte potřebné informace od více jak 40 středních škol z regionu. A to v jeden den, na jednom místě. Nebudou chybět ani významní zaměstnavatelé z regionu, se kterými můžete navázat spolupráci už při studiu. Významnou poradenskou službu pro žáky a rodiče poskytnou pracovníci Úřadu práce v Táboře. Burza škol je určena především žákům 7. až 9. tříd základních škol a jejich učitelům, výchovným poradcům a rodičům

 

 

 

Na které školy se letos můžeš těšit?


Prezentovat se budou také firmy:

 
Vstup pro návštěvníky, zástupce základních škol, rodiče i veřejnost je ZDARMA.
 
Na Burze škol v Táboře se každý rok prezentuje přes 40 škol a firem z Jihočeského kraje, burzy v celých jižních Čechách navštíví více jak 6 000 zájemců. Máte tak jedinečnou příležitost získat v jeden den, na jednom místě aktuální informace o podmínkách a možnostech dalšího studia na středních školách a učilištích a seznámit se s možnostmi uplatnění v praxi.


Chcete se burzy zúčastnit jako vystavovatel?

Chcete se burzy účastnit a prezentovat svou školu nebo firmu? Stačí si na webu Jihočeské hospodářské komory najít burzu ve městě, kde se chcete prezentovat a vyplnit on-line registrační formulář.
Kdy:
Středa 18.10.2023
08:00 - 17:00

Kde:
Tábor
Vančurova 2904 Centrum Univerzita Tábor

Garant akce:
Kužníková Marcela
+420608572260

Registrace / Přihlášení:
Akce proběhla
Vstupné na akci: Zdarma

Registrace / Přihlášení

Cena vstupenek: Zdarma
Akce proběhla