Plánované akce

Burza škol Prachatice

Ředitele škol
Pedagogy ZŠ
Školy a poradce

Studuj, co tě baví!


Vyberte si střední školu nebo učiliště, kde budete studovat to, co vás baví a čemu se chcete v budoucnu věnovat. Stále váháte, který obor je ten pravý, nebo na jakou školu podat přihlášku?
 
Přijďte na burzu škol v Prachaticích, kde získáte potřebné informace od více jak 30 středních škol z regionu. A to v jeden den, na jednom místě. Nebudou chybět ani významní zaměstnavatelé, se kterými můžete navázat spolupráci už při studiu. Burza škol je určena především žákům 7. až 9. tříd základních škol a jejich učitelům, výchovným poradcům a rodičům.

 

Vstup pro návštěvníky, zástupce základních škol, rodiče i veřejnost je ZDARMA.
 
Na Burze škol v Prachaticích se každý rok prezentuje přes 30 škol a firem z Jihočeského kraje, burzy v celých jižních Čechách navštíví více jak 6 000 zájemců. Máte tak jedinečnou příležitost získat v jeden den, na jednom místě aktuální informace o podmínkách a možnostech dalšího studia na středních školách a učilištích a seznámit se s možnostmi uplatnění v praxi.
  

Chcete se burzy zúčastnit jako vystavovatel?

Chcete se burzy účastnit a prezentovat svou školu nebo firmu? Stačí si na webu Jihočeské hospodářské komory najít burzu ve městě, kde se chcete prezentovat a vyplnit on-line registrační formulář.
Kdy:
Středa 01.11.2023
09:00 - 15:00

Kde:
Prachatice
Velké náměstí 9 sál Národního domu 

Garant akce:
Třísková Kateřina
+420608572265

Registrace / Přihlášení:
pro veřejnost bez registrace
Vstupné na akci: Zdarma

Registrace / Přihlášení

Cena vstupenek: Zdarma
pro veřejnost bez registrace