Střední škola spojů a informatiky, Tábor, Bydlinského 2474

Burza škol

Vážení uchazeči o studium,

jsme rádi, že jste si vybrali právě naši školu. Naše škola se i v letošním roce zapojila do online burzy škol JHK, která se koná od 11. do 13. ledna 2022. V online vysílání se na vás budeme těšit po celé tři dny vždy v 9:00, 15:00 a 17:00 hodin.

K online vysílání používáme následující aplikaci: MS Teams.
V případě potřeby se podívejte na návod, jak s aplikací pracovat.

Vyberte si termín, který Vám vyhovuje a v určený čas se přihlaste.

Termín

9:00 - 10:00

15:00 - 16:00

17:00 - 18:00

úterý 11.01.2022

Přihlásit se

Přihlásit se

Přihlásit se

středa 12.01.2022

Přihlásit se

Přihlásit se

Přihlásit se

čtvrtek 13.01.2022

Přihlásit se

Přihlásit se

Přihlásit se

Jak se přihlásit?

  • Vyberte si datum a čas, který vám vyhovuje
  • 10 minut před začátkem klikněte na uvedený odkaz
  • Připravte si dotazy, které vás zajímají.

Něco se nepovedlo? Nevadí, jsme tu pro vás.

Kontakt na zástupce školy - dotazy ke studiu na škole
Mgr. Hana Kolláriková
Tel.: 381251292
Email: kollarikova@sssi.cz

Kontakt na zástupce školy - technická podpora
Ing. Milan Adámek
Tel.: 398 998 228
Email: adamek@sssi.cz
Technická podpora Impulsu pro kariéru a praxi
Napište nám

Střední škola spojů a informatiky je moderní střední škola, která nabízí čtyřleté studijní obory.

Po absolvování  oboru INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE absolventi najdou uplatnění jako IT technici, pracovníci uživatelské podpory, programátoři, správci aplikací a operačních systémů a sítí.

Po absolvování oboru DIGITÁLNÍ TELEKOMUNIKAČNÍ TECHNIKA se student dokáže uplatnit jako technik, manažer společností provozujících pevné i telekomunikační sítě nebo technik, manažer u poskytovatelů Internetu, správce počítačových sítí, všestranný odborník v oblasti informačních technologií.

Obor MECHANIK ELEKTRONIK nabízí uplatnění jako technik a správce počítačových sítí, opravář výpočetní i spotřební elektroniky, technik a projektant v bezpečnostní technice. Obor poskytuje maturitu a výuční list. Žáci mohou po třetím ročníku studia složit zkoušky pro získání výučního listu v oboru Elektrikář pro silnoproud. Ve čtvrtém ročníku pak konají žáci maturitní zkoušku v oboru Mechanik elektrotechnik.

Mezi tříleté obory patří ELEKTRIKÁŘ PRO SILNOPROUD. Absolvent se uplatní jako elektrikář a údržbář elektroinstalace, mechanik měřicí a regulační techniky, technik elektroinstalací, montér rozvodných zařízení.

Absolvent oboru SPOJOVÝ MECHANIK najde uplatnění jako kvalifikovaný pracovník u montážních firem pro telekomunikační nebo počítačové sítě, dále u služeb zabývajících se elektronickým zabezpečením objektů nebo jako obchodník s elektronikou a telekomunikační technikou.

SŠSI Tábor

Termíny dnů otevřených dveří jsou na webu školy. Informační technologie - zaměření na programování v HTML, PHP, C#, počítačová grafika, kybernetická bezpečnost. Telekomunikace - elektronika, programování, návrh a správa počítačových sítí. Mechanik elektronik - obor s maturitou a výučním listem zaměřený na elektroniku, silnoproudé instalace, zabezpečovací zařízení, programovatelné automaty. Elektrikář pro silnoproud - zaměření na bytové instalace a údržbu. Spojový mechanik - slaboproudé instalace telekomunikačních a počítačových sítí, zabezpečovacích zařízení. Ve všech oborech skupiny 26 získají absolventi osvědčení o elektrotechnické kvalifikaci dle vyhlášky 50/1978 Sb. V průběhu studia možnost získání certifikátů IT Essentials, Cisco Routing and Switching, MIkrotik.

Stravování žáků probíhá přímo v budově DM. Cena za oběd je 32 Kč, celodenní strava 86 Kč. Vratná záloha za čip je 150 Kč.

Domov mládeže je umístěn přímo v areálu školy, v klidné části města Tábora a přitom je vzdálen jen 10 minut chůze od centra.

DM má kapacitu 120 lůžek. V každém patře jsou dvou a třílůžkové pokoje. Dva pokoje jsou vždy propojené koupelnou se sprchovým koutem a WC. Tvoří tak obytnou buňku.

Pod vedením vychovatelů se lze věnovat v domově mládeže různorodým zájmovým činnostem. Cílem zájmových činností je vychovávat a vytvářet návyky k smysluplnému využívání volného času a vybavovat žáky a studenty dostatkem námětů pro naplňování volného času v organizovaných i individuálních činnostech.

Na Domově mládeže již také přes 20 let funguje kroužek akvaristiky. Je trošku jiný než klasické kroužky akvaristiky. Studenti, kteří mají zájem si zařídí akvárium a všechno potřebné. Akvária pak mají na svých pokojích, kde se o rybičky starají.

Cena: 1100 Kč/měsíc

Škola disponuje modernizovaným technickým vybavením.

Výuka probíhá ve specializovaných učebnách a laboratořích.

Typ školyStátní
ZřizovatelKraj
IČO00476919

Sídlo školy:

Bydlinského č.p. 2474/1
39002
Tábor, Tábor


Web
E-mail
Telefon

Kontaktní osoby:

Studijní obory

Kód oboru Název oboru Délka
studia
Ukončení
studia
1.kolo
přihl.
2021/22
přij.
22/2023
plánov.
Příjim.
zk.
Forma
studia
Pro žáky OZP  
18-20-M/01 Informační technologie 4 Maturitní zkouška 83 45 45 ČJ, M Denní Neuvedeno Ne
26-45-M/01 Telekomunikace (Digitální telekomunikační technika) 4 Maturitní zkouška 17 17 15 ČJ, M Denní Neuvedeno Ne
26-41-L/01 Mechanik elektrotechnik 4 Maturitní zkouška 35 30 30 ČJ, M Denní Neuvedeno Ne
26-51-H/02 Elektrikář - silnoproud 3 ZZ + výuční list 16 15 20 Žádné Denní Neuvedeno Ne
26-59-H/01 Spojový mechanik 3 ZZ + výuční list 15 13 15 Žádné Denní Neuvedeno Ne
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.