Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Písek, Čelakovského 200

Informace o škole

Škola sídlí v centru města, v ulici Čelakovského čp 200. Nabízíme znalost dvou světových jazyků s možností složení Cambridgeských zkoušek, EBCL evropský certifikát v ekonomice, možnost složení státní zkoušky z psaní na klávesnici a obchodní korespondence, atraktivní projekty (fiktivní firmy, fiktivní konkurzy, Comenius, Technologický park, výměnné pobyty), interaktivní besedy s lidmi z veřejného života, poznávací zájezdy (Itálie, Německo, Nizozemí, Francie, Velká Británie, USA, Izrael), možnost zapojení do charitativních projektů, adaptační kurzy, širokou nabídkou sportovních aktivit v rámci hodin tělesné výchovy.

Dále výborné studentské zázemí – studentský klub Akáda s galerií a střešní terasou, který je zároveň bufetem a kavárnou. Zde mohou naši žáci trávit čas před výukou, po výuce, dále v rámci besed, projektů, filmových projekcí či hudebních zkoušek. Absolvent Obchodní akademie Písek je středoškolsky vzdělaný pracovník se všeobecným odborným vzděláním nutným pro výkon těchto povolání: ekonom, účetní, finanční referent, obchodní zástupce, referent ve státní správě, bankovní pracovník, pojišťovací agent, pracovník v cestovním ruchu. Absolvent Obchodní akademie Písek je kromě toho připraven rozvíjet vlastní podnikatelské aktivity na studium na vysoké škole.

Letošní rok bohužel online.
Pokud to opatření dovolí, je možné navštívit školu individuálně po dohodě s vedením školy.

 

V budově školní jídelna s velmi dobrou pověstí. Možnost výběru ze dvou hlavních jídel, možnost online přihlašování a odhlašování jídel.Cena oběda 35 Kč.
Bufet a kavárna pro občerstvení a lehké svačiny.

Cena: 700 Kč/měsíc

Pro dojíždějící studenty z dalekých měst je k dispozici ubytování v Domově mládeže na Budějovické ulici.

Škola sídlí v budově v ulici Čelakovského. Součástí školy je nová půdní vestavba, která zahrnuje aulu s jevištní kompozicí, studentský klub Akáda s galerií a terasou na střeše škole. Klub slouží zároveň jako bufet a kavárna a nabízí studentům zázemí před výukou i po výuce. V obou patrech školy se nachází moderně vybavené kmenové a odborné učebny, mimo jiné nová jazyková laboratoř. Součástí budovy je školní jídelna, kterou provozuje zemědělská škola. Nádvoří školy nabízí na oběd posezení u fontány, realizaci výuky v amfiteátru či relaxaci v přilehlém arboretu. Škola je bezbariérová.

Naši studenti vykonávají praxe u téměř 100 nasmlouvaných zaměstnavatelů v regionu, kde získávají bohaté zkušenosti pro obor.

Typ školyStátní
ZřizovatelKraj
IČO60869089

Sídlo školy:

Čelakovského č.p. 200/5
39701
Písek, Písek


Web
E-mail
Telefon

Kontaktní osoby:

Studijní obory

Kód oboru Název oboru Délka
studia
Ukončení
studia
1.kolo
přihl.
2020/21
přij.
21/2022
plánov.
Příjim.
zk.
Forma
studia
Pro žáky OZP  
63-41-M/02 Obchodní akademie 4 Maturitní zkouška 102 60 60 ČJ Denní Neuvedeno Ne
?
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.