Plánované akce

Burza škol on-line 2022

Školy a poradce
Žáky ZŠ

Informace pro vystavovatele

Střední školy v Jihočeském kraji mají možnost prezentovat se na Burze škol online a informovat o sobě tak všechny zájemce. Burzy škol budou probíhat ve dnech 17. až 19. ledna 2023, součástí budou hodinové online vstupy s vystavovateli. 

Podmínkou účasti vystavovatelů, zástupců středních škol, je zajištění své účasti po celou dobu trvání burzy se dvěma online vstupy každý den akce. Podrobné podmínky účasti středních škol včetně ceníku budou doplněny. 
 


Informace pro účastníky
(základní školy, žáky, rodiče, výchovné poradce)

​Účast na online burze bude pro účastníky snadná, zdarma a bez nutnosti předchozí registrace. Burzy škol budou pro zájemce probíhat ve dnech 17. až 19. ledna 2023 na webu www.burzyskol.cz. Účastníkům bude umožněno seznámit se s vybranými školami pomocí informačních profilů středních škol a současně se online připojit se zástupci vybraných škol, a to ve všech dnech konání burzy v jednotlivých hodinových blocích.

Základní školy v Jihočeském kraji od nás obdrží instrukce, jak se připojit. Současně budou instrukce pro veřejnost zveřejněny na webu www.burzyskol.cz. 
Kdy:
Úterý 17. 01. 2023

Středa 18. 01. 2023

Čtvrtek 19. 01. 2023


Kde:
online online

Garant akce:
JHK Oblastní kanceláře

Registrace / Přihlášení:
Volno (Zbývá 39 míst)
Cena pro vystavovatele (člen JHK): 1500 Kč

Registrace / Přihlášení

Cena vstupenky: 1500 Kč
Volno (Zbývá 39 míst)