Firma

StudyHub Online s.r.o.

Představení společnosti

Study Hub je služba, která má za cíl spojovat studenty a lektory z celé České republiky. Jedná se o doučovací online platformu, kde nejen studenti mohou najít pomoc s učivem od základní školy až po vysokou, včetně všech přijímacích zkoušek apod. 

Zaměřujeme se také na výuku jazyků a praktických dovedností jako je například programování nebo grafické editory. Cílem je efektivní propojení trhu s mimoškolním vzděláváním. 

Student si u nás může objednat lekci již na druhý den. 

Study Hub - jak to funguje?

Školám nabízíme

  • Nabídka praxe pro žáky
  • Pomáháme s národním plánem obnovy

Díky Study Hubu se mohou Vaši svědomití žáci vzdělávat i mimo školu a prohlubovat své znalosti. To jim může výrazně pomoci k přijetí na jejich vysněnou školu.

Celý proces probíhá online. Žáci s rodiči si vyberou předmět, ve kterém se potřebují zlepšit nebo cíl, kterého chtějí dosáhnout. (Například: přijímací zkoušky na vysokou školu)

Naše platforma spolupracuje s více než stovkou prověřených lektorů, které si lze vybrat i pomocí video-představení. Online doučování nikdy nenahradí školu, ale je jejím vhodným doplňkem.

Chcete tuto příležitost nabídnout svým studentům? Stačí, když rodičům pošlete informační email, o který můžete zažádat na adrese: info@studyhub.cz

Základním a středním školám pomáháme také řešit národní plán obnovy, který má za cíl doučovat děti mimo školní hodiny. Pokud máte zájem o spolupráci, ozvěte se na výše uvedený email.

StudyHub Online s.r.o.
IČO: 11649151Sídlo firmy:

Jindřišská 937/16
11000, Praha
Hlavní město Praha


Kontaktní osoba:

Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Město Druh prac. poměru
Junior programátor Informační technologie Praha Vedlejší pracovní poměr Více